ECL10US05-P datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL10US05-P
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power ECL10US05-P Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC Length: 50.8mm No. Of Outputs: 1 Output Current: 2A Output Voltage: 5V Power Rating: 10W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Open Frame Rohs Compliant: Yes Input Current: 200 mA Number of Outputs: 1 Output Power: 10.0 W Size-Height: 18.5 mm Size-Width: 25.4 mm Alternative: XP POWER INC ECL10US05-P,XP Power Limited ECL10US05-P